Do našeho portfolia spadá cestovní agentura se zaměřením na domácí cestoví ruch. Jedná se o Víkendové pobyty, kde najdete nabídku zvýhodněných pobytových balíčků ve formě wellness pobytů, romantických pobytů či tématických pobytů v rámci Velikonoc, Svátku svatého Valentýna nebo třeba vánoční a silvestrovské pobyty.

Spolupráce je založena na základě provize z úspěšně uskutečněných pobytů zprostředkovaných tímto portálem. Výhodou jak pro zákazníky, tak pro hotel, je platba klienta přímo danému hotelu. Hotel má peníze k dispozici nejpozději v den nástupu klienta na pobyt. Pro spolupracující partnery nabízíme exklusivní výši provize, na kterou jinde nedosáhnete. Provize se počítá z ceny bez DPH a nikoliv jako je obvyklé u ostatních agentur, kde je pro výpočet provize použita cena balíčku vč. DPH a k tomu je následně připočteno další 21% DPH za provizi.

Agentura má již 12letou historii a je tak zárukou solventnosti. Aktuálně přecházíme na nový systém, který bude mít mnohem větší záběr https://weekendstays.com/

Propagace produktů probíhá formou PR článků, online reklamou, PPC na všech důležitých platformách a samozřejmě na sociálních sítích. Součástí projektu jsou i podpůrné weby https://www.wellnesspobyty.info/ a https://www.romanticky-pobyt.cz/

Tématicky zaměřené pobyty: Velikonoční pobyty

Na pobyt - tam, kde každý den víkend je

Aktuálně pracujeme a rozšiřujeme nabídku pobytových balíčků  na modernizovaném portálu Na pobyt. Wellness pobyty, romantické pobyty a další tématicky zaměřené pobyty je možné řadit dle oblíbených filtrů a to dle ceny, lokality a dalších preferovaných položek. Věříme, že budete s novým konceptem spokojeni.