V současné době zastupujeme tyto hotely:

Active & Wellness Hotel Subterra 3 * Superior

Nově rekonstruovaný Active & Wellness Hotel Subterra nabízí komfortní ubytování v klidné oblasti západočeského trojúhelníku, na pomezí Krušných hor. Nabízí relaxační služby v moderním wellness centru s whirlpoolem a saunami, restauraci a rodinnou atmosféru. Zařízení je vybaveno UV-C zářiči na ničení bakterií a virů.

29 pokojů

Způsob spolupráce: Sales & Revenue, kompletní tvorba www


Hotel Císař Ferdinand, Loket

Hotel Císař Ferdinand patří do rodinné podniku obhospodařující tři hotely v Lokti nad Ohří. Nachází se v objektu bývalé sladovny loketského pivovaru. Zrekonstruován byl na základě původních plánu Antona Thuna z počátku 20. století. Součástí hotelu je rodinný Pivovar Svatý Florian. Hotel se nachází v centru městečka pod gotickým hradem Loket z 13. století.

24 pokojů

Způsob spolupráce: Sales & Revenue, kompletní tvorba www


Hotel U Bílého koně, Loket

Hotel U Bílého koně, jeden z nejstarších hotelů v Evropě, byl postaven v polovině XVI. století na hlavním náměstí v Lokti nad Ohří. Hotel Bílý Kůň je největším hotelem na městském náměstí, má největší restauraci a je v něm nejkrásnější terasa, která má zároveň jediná na starém městě výhled na nádhernou řeku a hory. Své 74. narozeniny zde slavil J. W. Goethe s Ulrikou von Lewentzow.

36 pokojů

Způsob spolupráce: Sales & Revenue, kompletní tvorba www


Hotel Svatý Florian, Loket

Hotel Svatý Florian se nachází na náměstí středověkého městečka Loket. Dřívější objekt loketské požární zbrojnice byl kompletně zrekonstruován a patron hasičů mu poskytl své jméno. Objekt je součástí MPR Loket a patří mezi kulturní památky České Republiky.

29 pokojů

Způsob spolupráce: Sales & Revenue, kompletní tvorba www


Hotel Maltézský Kříž, Karlovy Vary

Hotel Maltézský Kříž ***+ se nachází v historickém centru Karlových Varů, ve zrekonstruovaném domě z 18. století, na levém břehu řeky Teplá, v těsné blízkosti Vřídelní kolonády a Městského divadla. Rodinný hotel nabízí ubytování ve 12 moderních pokojích s výtahem a s krásným výhledem na Divadelní náměstí a Starou Louku z většiny pokojů.

12 pokojů

Způsob spolupráce: Sales & Revenue

Hotel Troja, Praha

Hotel Troja 4*, Praha

Hotel Troja **** je moderní hotel, který najdete na pravém břehu Vltavy a svým návštěvníkům nabízí překrásný panoramatický výhled na Prahu. Součástí hotelu je stylová restaurace s letní a zimní zahradou. Lokace hotelu je cca 10 minut od hlavního vlakového a autobusového nádraží. Od zastávky metra „C“ Kobylisy je to 5 minut chůze. Hotel disponuje podzemní garáži.

22 pokojů

Způsob spolupráce: Sales & Revenue

Hotel Marttel 3*, Karlovy Vary

Hotel Marttel se nachází v klidné vilové části Karlových Varů, jen 5 min. chůze od hotelu Thermal. Komfortní ubytování zajišťují zrekonstruované a moderně vybavené pokoje. Součástí hotelu jsou kongresové a školící prostory. Návštěvníci hotelu zcela jistě ocení bezplatné parkoviště pro osobní vozy i autobusy.

58 pokojů

Způsob spolupráce: Sales & Revenue