Do našeho portfolia aktuálně spadají tyto pensiony:

Pension

Pension Nataliya je útulný nově rekonstruovaný pension v Ostrově nad Ohří. Nachází se v západní části podhůří Krušných hor, v hornickém Montan regionu Erzgebirge/Krušnohoří, jež je součástí světového dědictví UNESCO.

Pension má ideální polohu mezi střediskem zimních i letních sportů Klínovec/Boží Dar (15 km) a světoznámými lázněmi Karlovými Vary (7 km). Pouhých 10 minut trvá cesta k moderní čtyřsedačkové lanové dráze LD Prima Express, která vás pohodlně dopraví na nejvyšší vrchol Krušných hor ( Klínovec 1244 m. n. m. ). Okolí je jako stvořené k pěším výletům, houbaření, cykloturistice a v zimě ke sjezdovému i běžeckému lyžování.

Způsob spolupráce: vlastní provoz pensionu


Pension Masonic House 4* se nachází v kouzelném městečku Loket nad Ohří, jehož dominantou je mystický gotický hrad z 13. století. Pension má skvělou pozici přímo na historickém náměstí.

Součástí pensionu je Café-bar Masonic a také unikátní Muzeum tajných spolků. Muzeum je jedno ze sedmi na světě a umožní vám shlédnout tajemnou symboliku prostřednictvím více jak 700 exponátů. Najdete zde vzácné rituální předměty, včetně oltáře, osobní věci členů řádů, cenné knihy, hodnostní označení a identifikační doklady. Exponáty byly shromažďovány více jak 50 let a pocházejí z Evropy, kolébky většiny těchto spolků, dále z Nového světa a z obou amerických kontinentů.

Způsob spolupráce: Sales & Revenue


Penzion Harmonie v Chodově u Karlových Varů poskytuje komfortní ubytování v celkem 26 pokojích a je tak vhodným objektem jak pro obchodní cestující, tak pro turistické skupiny směřující do karlovarského regionu.

Lokace na okraji města Chodov v západních Čechách, jen 10 minut jízdy autem od Karlových Varů, je ideálním výchozím místem pro výlety za lázeňskými procedurami i do přírody Slavkovského lesa. V ubytovací části je 26 komfortních pokojů, ve kterých se najednou vyspí až 62 hostů. Součástí penzionu je taktéž restaurace a pivnice. Klienti mohou využívat prostornou zahradu s dětským hřištěm a vnitřní parkování.

Způsob spolupráce: obchodní spolupráce


Penzion Rossini nabízí komfortní ubytování ve Františkových Lázních, jen pár metrů od centra města a nádherné kolonády. V penzionu se podávají bohaté snídaně ve formě rozmanitého bufetu. Široký výběr masáží zajistí, že se z pobytu vrátíte odpočatí a plní energie. Součástí penzionu je rozlehlá zahrada s grilem, altánkem, posezením a relaxačními lůžky. V letních měsících zcela jistě využijete, ať již s rodinou nebo přáteli, venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové Wi-Fi připojení v celém objektu a možnost bezplatného parkování přímo u penzionu.

Způsob spolupráce: obchodní spolupráce